TRENING PERSONALNY

Każdą treningową przygodę rozpoczniecie od pierwszego spotkania wprowadzającego, na podstawie którego trener zaproponuje najefektywniejszą formę indywidualnego treningu, pozwalającą na dopasowanie ćwiczeń fizycznych do aktualnej kondycji, a także szybkie i bezpieczne osiągnięcie zamierzonych efektów, w tym zmiany sylwetki, poprawy wydolności i samopoczucia, czy przede wszystkim wzmocnienie układu mięśniowo-więzadłowego.

 

 

Oferujemy dwie opcje treningowe – standardową i PRO.

Igor pracuje głównie z treningiem siłowym – oporowym (musisz pokonać opór generowany przez sprzęt lub własne ciało), którego bazą są ćwiczenia złożone, wielostawowe angażujące do pracy całe ciało. Dobór ćwiczeń jest indywidualny, dopasowany do Twojego celu i aktualnej formy.

W programowaniu treningu opieramy się głownie na wzorcach ruchowych – przebieg ruchu jest dokładnie taki do jakiego zostało zaprojektowane Twoje ciało pod względem biomechanicznym. Redukuje to możliwość kontuzji do minimum i zapobiega urazom w przyszłości.

60 minut treningu  przy 2-4 sesjach tygodniowo umożliwia wysoce zadowalające rezultaty.

Trening PRO to opcja dla osób bardziej wymagających lub potrzebujących specjalistycznej opieki. Przedłużony czas treningu do 1,5- 2h poświęcamy na dołączenie kolejnej formy treningowej. Może to być stretching, lub wyrównywanie braku siły bądź mobilności spowodowanych kontuzją. Dla bardziej wymagających, dodatkowy czas pozwoli rozbudować podstawowy trening przekładając się na większą intensywność ćwiczeń. Ty decydujesz na co chcesz go poświęcić.

Wszystkie zestawy ćwiczeń realizuje się z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu treningowo-diagnostycznego przy stałej opiece trenera personalnego.

Mamy możliwość ewaluowania efektów treningu i korekty zestawów ćwiczeń przy użyciu innowacyjnego systemu inercyjnego GYKO z oprogramowaniem REPOWER.